Kreditní karty bez registru jsou kreditní karty, které by měly být lidem poskytovány bez prověřování registru dlužníků. V článku najdete více informací o kreditních kartách bez registru.

Kreditní karty

Kreditní karty vám umožní platit v obchodech platit jakoby na dluh. Na kreditní kartě vám bude schválen určitý úvěrový rámec, kam až můžete jít do mínusu. Poté již můžete nakupovat v obchodech a platit kreditní kartou. U kreditní karty pak vždy běží bezplatné období (často je delší než 50 dní), po toto období neplatíte žádné úroky a vlastně si půjčujete zadarma. Je ale důležité pamatovat na to, že po skončení tohoto bezplatného období začínají naskakovat docela vysoké úroky. Je tedy třeba vždy kreditku dorovnat v bezplatném období. Při správném používání pro vás může být kreditka i výhodná.

Kreditní karty bez prověřování registru

Kreditní karty poskytují běžné zejména banky a různé splátkové společnosti, které se specializují na splátkový prodej. Kreditní karty bez registru zatím moc společností nenabízí. Přece jen půjčovat lidem, kteří jsou zapsaní v registru je mnohem větší riziko, než půjčovat lidem, kteří v registru dlužníků zatím nejsou.

Další možností

Pokud neseženete žádné kreditní karty bez registru, tak si můžete ještě vzít různé půjčky, které jsou poskytovány bez registru. Tyto půjčky poskytují malé nebankovní společnosti. U těchto půjček je počítat s vyšším ročním úrokem a celkově jsou tam tam horší podmínky.